בתקופה לא פשוטה זו של מלחמה, אסונות קשים וחוסר ודאות, בה הדבר הנחוץ ביותר לכולנו הוא שמירה והגנה, זאת בהחלט ההזדמנות הנדירה ביותר להביא אל ביתכם את השמירה המועילה ביותר.

לשמירה וקבלת הערבה

בצו השעה ולמען הצלת נפשות


נעתר הגאון הינוקא - רבינו שלמה יהודה בארי שליט"א, להעביר חלק מבדי הערבה שלו הידועים בסגולתם להציל מכל האסונות, החרדות והפחדים, עבור התומכים בפעילות מצילת הנפשות של ארגון 'דורשי השם' המחזיק בתלמידי החכמים העוסקים בהצלת נוער, ובצו השעה הנחוץ ביותר - הפצת אהבת ישראל ויהדות מקרבת.

בשותפות שלכם עם ארגון 'דורשי השם', בתרומה חד פעמית ע"ס ₪360 בלבד, תזכו להציל עולמות ע''י תמיכה בתלמיד חכם מצוות הארגון שילווה  עמו עוד נפש של נער בסיכון, וידאג לעתידו, ותזכו שתשלח אל ביתכם הסגולה המועילה להינצל מכל החרדות, הפחדים והדאגות - בדי הערבה של הגאון הינוקא שליט"א.


*(בשנה זו, בשל ביקוש גדול של בדי הערבה מצד חיילים יקרים ביחידות מיוחדות שיצאו להילחם בעזה, נותרה כמות מצומצמת ביותר)

לשמירה וקבלת הערבה

כאן ההזדמנות המיוחדת שלכם לזכות בשותפות הטובה ביותר, לקנות זכות של נפש ועולם מלא, ולזכות בשמירה עליונה מכל פגע ומכל פחד וחרדה.
ההכנסות הינן 100% תרומה ישירה לפעילות ארגון 'דורשי השם'

לקבלת סגולת השמירה אל ביתכם לחצו כאן

זה הזמן שלך!

לאחר שנכנסנו לשנה החדשה, לפתע נכפתה עלינו תקופה מתוחה של אי ודאות מוחלטת. אנו רוצים שהשנה הזאת תהיה מוצלחת ומבורכת, ובמיוחד שנה שמורה מכל אסון ומכל פחד.

השותפות שלך עם ארגון 'דורשי השם' היא הצדקה המדויקת ביותר שבכוחה לזכות אותך בשנה מבורכת, שמורה ומוצלחת ובחיים טובים.

ארגון 'דורשי השם' יקח את שמותיהם של השותפים ויעבירם אל מעונו של הגאון הינוקא שליט"א, אשר יעתיר עליהם בתפילה מיוחדת לפני אבינו שבשמיים לטובה ולברכה כמאמר הכתוב:

"צדיק גוזר והקב"ה מקיים!"

זהו הזמן הטוב ביותר לקנות את הפרקליט הטוב ביותר שילווה אותך ויהיה לך מליץ יושר במשך כל השנה - לשנה שמורה, מבורכת ומוצלחת.

להעברת שמות לתפילה וקבלת הערבה לחצו כאן

'על ארגון 'דורשי השם'

ארגון 'דורשי השם' הינו ארגון ללא מטרות רווח בראשותו של הרה''ג יחזקאל צמח שליט''א, ובברכתו ובנשיאותו של הגאון הינוקא שליט''א.

ארגון 'דורשי השם' פועל מתוך שליחות של צו השעה! ובהכוונה רוחנית של הגאון הינוקא.

בין פעילות הארגון, תלמידי חכמים המקדישים את מרצם וזמנם ודואגים במסירות להפצת יהדות מקרבת ואהבת ישראל, וכן למענה ותמיכה לנוער מתמודד ובמצוקה.

הארגון מאתר מאות משפיעים ומרצים מרחבי הארץ, על מנת לתת לבני נוער מענה וחוסן רוחני בתוך נחשולי התקופה והאתגרים הרוחניים שעובר עולם היהדות והדור שבפיתחנו במגוון אופנים וערוצים. 

הארגון עוסק במסירות בקירוב רחוקים וקרובים ובהפצת אחדות ואהבת ישראל על פי דרכו והדרכתו של הגאון הינוקא, ומשנה לשנה אתגרי הארגון גדלים והביקוש אדיר.

עם כניסת השנה החדשה הבעל"ט,

הינך מוזמן להשתתף איתנו בשותפות מלאה בפעילות של הצלת עולמות שלמים,
בתרומה חד פעמית ע"ס ₪360
תבטיחו את שלומם ועתידם של בני נוער רבים הזקוקים לנו ולעזרתך ותבטיחו לעצמכם שנה שמורה מכל אסון ופגע ומכל פחד וחרדה.

לשותפות בהצלת נפשות לחצו כאן

מהי סגולת בדי הערבה?

מובא בספרים הקדושים בשם הקדמונים, שהעלים של הערבה שכיוונו בהם כראוי מסוגלים להציל מכל האסונות ומכל פחד וחרדה, והסבירו זאת על הפסוק "אם תשכב לא תפחד ושכבת וערבה שנתך" (משלי ג', כד')

שהערבה שכיוונו בה כראוי מסוגלת להציל מכל הפחדים, וכן כתב רבינו נחמן מברסלב בספר המידות (ערך פחד, טז): "הושענות חבוטים מסוגלים לבטל הפחד", וכן מובא גם בספר הקדוש 'יפה ללב' ובעוד ספרים קדושים שהאריכו מאוד בגודל סגולת בדי הערבה החבוטים שכיוונו בהן כראוי.

בכל שנה, לאחר ההושענות של יום הושענא רבה, רבים מבקשים עלה מבדי הערבה של הגאון הינוקא כדי לשים אותו עליהם לשמירה במשך כל ימות השנה, ומעידים שנעלמו מהם הפחדים והחרדות.

בשותפות שלכם בפעילות מצילת הנפשות של ארגון ‘דורשי השם’, תבטיחו לעצמכם את סגולת השמירה המועילה ביותר שתגיע לביתכם.

לקבלת הערבה לשמירה לחצו כאן

לגלריית התמונות של ארגון דורשי השם

שליחת שמות לברכה
לגאון הינוקא שליט"א

באפשרותכם לשלוח שמות לתפילה ולברכה אצל הגאון הינוקא הרב שלמה יהודה שליט"א שיברך אתכם בימים אלה, לישועה הפרטית שלכם ולמשיכת שפע.