אור החג שלהם נמצא בידיים שלנו
בפסח הזה כולנו אחד.

תרמו והעניקו סל מכובד עם כל צרכי החג שיביא אור וברכה לכל בית בישראל

אשמח להכניס אור ושמחה בחג הקרוב

מנהג קמחא דפסחא

בלילה הקדוש של ליל הסדר, בזמן שמשפחות רבות יושבות לשולחן ערוך ומואר באור נרות חג, מאות משפחות נזקקות חשות ייאוש וחוסר יכולת לחגוג בכבוד את חג החירות. "קמחא דפסחא" - שמה המרגש של המסורת מתייחס למתן קמח ומצרכים בסיסיים כדי שכל יהודי יוכל לאפות מצות ולקיים את חג הפסח כראוי, עם כל הדרוש לשולחן החג. מסורת עתיקה של נתינה וחמלה, המאפשרת להן לקבל תרומות שמציידות אותן בצרכים החיוניים ובכך לשמוח בפסח כבני חורין לאמיתו של דבר.

עם החסד שלכם נוכל לעזור לעוד ועוד משפחות להכניס אור לביתם ולקיים את ליל הסדר כהלכתו.

גם אני רוצה לקחת חלק בזכות הגדולה.

המנהג בימינו

בערב חג הפסח, מתעוררת מחדש המסורת העתיקה של סיוע לנזקקים ומעוררת רצון של חמלה ונתינה בלב כל יהודי. חג הפסח, חג הגאולה והחירות, מעניק לנו הזדמנות נדירה לזכור כי השמחה האמיתית נשגבת כאשר אנו מרחיבים את ליבנו ואת בתינו לכלל.

כיצד? על ידי קיום המנהג המפואר "כָּל דִכְפִין יֵיתֵי וְיֵיכֹל, כָּל דִצְרִיךְ יֵיתֵי וְיִפְסַח" - פתח ביתנו וליבנו לאורחים בדמות סיוע ותמיכה במשפחות הנזקקות לכבוד החג.

בימינו, כאשר לא תמיד ניתן לארח את הנזקקים בבתינו, נכון לנו לבחור בדרך אחרת של חסד - להבטיח שכל אחד יוכל לחגוג את הפסח בכבוד ובשמחה עם משפחתו. קהילות שלמות עומדות יחד, מתאחדות במטרה אחת: לאסוף תרומות ולהבטיח שאף אחד לא יישאר מאחור.

קרן ׳יד להועיל' הינה קרן צדקה התומכת ומחזיקה מדי חודש בחודשו במשפחות נזקקות, תלמידי חכמים ועמלי תורה.

השנה, הקרן מזמינה אתכם להיות חלק ממסורת זו של נתינה ואהבה. 
כל תרומה, קטנה כגדולה, תסייע לנו להביא שמחה וכבוד למאות משפחות, חולים וקשישים, ולמלא את ליבם ובתיהם באור ובשמחה לקראת החג.

כל תורם יזכה לברכה עצומה, גשמית ורוחנית, והידיעה שהוא חלק אינטגרלי במעגל החסד והנתינה. בנוסף, שמות התורמים והבקשות לתפילה יועברו לברכה אצל מו"ר הגאון הינוקא שליט"א שיעתיר בשעת רצון גדולה של ערב פסח על כל שמות התורמים לכל מילי דמיטב.

בפסח הקרוב אכניס אור לבית יהודי

רק תראו איך תרומה קטנה מביאה עמה אושר גדול

מלבד הברכה האדירה של הגאון הינוקא שליט״א, כל אחד אשר יחפוץ לתרום יקבל שי כאות הוקרה ותודה על נדיבותו. זה המעט של המעט שאנו יכולים לעשות בשביל להודות לכם:

כל התורם: ארוחת חג למשפחה

יזכה ל: הגדה של פסח מעוטרת בברכתו של הגאון הינוקא שליט"א

כל התורם: ארוחת ליל הסדר למשפחה

יזכה ל: בקבוק יין מבורך לארבע כוסות

כל התורם: ארוחת ליל הסדר לחמש משפחות

יזכה ל:  מצות מצווה עבודת יד שהתברך על ידי הגאון הינוקא שליט"א

הכנס אור בעיניו של עוד ילד בחג

"החופש נמצא בהישג ידינו,
פסח מזכיר לנו שלשם אנו צריכים להגיע."

לקראת חג הפסח, עת נשמותינו מתעוררות לקראת רגעים של חירות ושמחה אמיתית, אנו זוכרים כי האור האמיתי בחיינו נובע מכוח הנתינה והאחדות. הזדמנות זו, להאיר את פני אחינו ואחיותינו במעשים של חסד ואהבה, היא כוח עצום  הנתון בידינו להאיר ולזכות משפחות נזקקות. 

אנו בקרן ׳יד להועיל' מזמינים אתכם ליצור גשר של אור ותקווה, כי בכל פעולה קטנה שלנו טמון הכוח לשנות עולמות. 

גם אני רוצה לתרום את חלקי

התרומה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46

גם אני רוצה לתרום את חלקי

Powered by nextbracket.io